Torpol 

line (1)

Torpol - Twój Producent Opakowań Papierowych

Witaj w naszym świecie – wiodącego producenta innowacyjnych i ekologicznych worków papierowych. Nasza pasja do doskonałej jakości, nieustający rozwój oraz zrównoważone praktyki wyróżniają nas na rynku opakowań. Pozwól nam przedstawić Ci naszą historię, nasze wartości oraz nasze nieustające zaangażowanie w dostarczanie worków papierowych najwyższej jakości.

Torpol 

line (1)

Nasza Misja

Od ponad 30 lat, nieustannie rozwijamy swoją ofertę i podnosimy poprzeczkę w produkcji worków papierowych. Naszą główną misją jest dostarczanie OPAKOWAŃ NA MIARĘ, które spełniają oczekiwania naszych klientów pod każdym względem – od jakości po zrównoważony rozwój.

Torpol 

line (1)

Jakość, Na Którą Możesz Liczyć

Każdy worek papierowy, który opuszcza nasz zakład produkcyjny, to efekt wieloletniego doświadczenia i zaangażowania naszego zespołu. Nasze worki są nie tylko wytrzymałe i funkcjonalne, ale także zgodne z najwyższymi standardami jakości – ISO 9000:2015 i BRC GS AA+.

Torpol 

line (1)

Branże, Które Obsługujemy

Dostarczamy worki papierowe dla branży spożywczej, zwłaszcza mleczarskiej oraz branży paszowej. SZTUKA PAKOWANIA TORPOL to gwarancja bezpieczeństwa. Dzięki nim zachowasz świeżość i doskonały stan swoich produktów.

Torpol 

line (1)

Zrównoważony Rozwój

Nie tylko jakość, ale także troska o środowisko jest nieodłączną częścią naszej działalności. W Torpol wierzymy, że zrównoważony rozwój to nie tylko hasło, ale sposób myślenia i działania. Dlatego aktywnie angażujemy się w koncepcję „zamkniętego obiegu”.

Torpol Producent Worków Papierowych
Historia Firmy Torpol
1999
1990
2005
2023
Torpol Producent Worków Papierowych
Filary Firmy

CEO
Dariusz Lipski

CEO
Dariusz Lipski

Rozwój naszych klientów napawa nas dumą i umacnia w przekonaniu, iż partnerstwo w biznesie oraz polityka wzajemnych korzyści, to droga do osiągnięcia sukcesu – WSPÓLNEGO SUKCESU

Dyrektor ds. Rozwoju i Handlu
Monika Lipska

Dyrektor ds. Rozwoju i Handlu
Monika Lipska

Siła naszej firmy tkwi w dążeniu do doskonałej jakości i innowacji. To nasza moc napędowa, która inspiruje nas do nieustannego doskonalenia.

Główna Księgowa
Joanna Wysocka-Żemajtys

Główna Księgowa
Joanna Wysocka-Żemajtys

W naszej firmie profesjonalizm to fundament, na którym budujemy zaufanie naszych klientów. Dokładność i staranność są nieodłączną częścią naszej działalności.

Oferta
Co Mówią Klienci o Firmie Torpol
Nasi Partnerzy
Q&A
Aktualności Poradnik
  • All Posts
  • Branża
  • Firma
  • Nowości
  • Poradnik
  • Technologia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Powered by WpChatPlugins