Home | Logistyka

Logistyka

Sprawna logistyka

Dział logistyki w TORPOL to: płynność, kompleksowość i ciągłość dostaw, zarówno worków papierowych do klientów, jak i surowców do TORPOL. Zadania główne, z jakimi mierzy się logistyka w TORPOL, to: planowanie, koordynacja i kontrola procesów zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji i magazynowania.
Nasi logistycy mają świetnie wypracowane „know how”, o które opierają swoją skuteczność. Wynikiem pracy jest kompleksowość działań, co przekłada się na skalowanie i optymalizację wydajności czy eksportu naszych produktów. Dział logistyki bierze odpowiedzialność za dostarczenie produktów w czasie, w odpowiedniej ilości, jakości i koszcie, a także za monitorowanie i optymalizację całego procesu logistycznego.
Na końcu procesów stoi też zrównoważona wysyłka, czyli eksport naszych opakowań. Nasze worki papierowe eksportujemy w różne części świata, dlatego wysyłane są zgodnie z zasadami działania krok po kroku. Na tym etapie w TORPOL niezmiennie trzymamy się wartości i zasad wobec klienta.
Wiemy, że logistyka i transport w przypadku opakowań spożywczych musi być dopracowana. Lubimy optymalizacje rozwiązań, dlatego w etapie transportu od dłuższego czasu, stawiamy na własną flotę dostawczą i sprawdzonych niezawodnych przewoźników.
Dzięki temu mamy kontrolę nad przesyłką na każdym etapie jej dostarczenia do klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Powered by WpChatPlugins