Home | Torpol
Firma Torpol
W czym specjalizuje się firma Torpol?

Od ponad 30 lat zajmujemy się tworzeniem OPAKOWAŃ NA MIARĘ.
Jesteśmy certyfikowanym i nowoczesnym producentem opakowań, produkujemy najwyższej jakości wielowarstwowe worki papierowe. Opakowania tworzymy według potrzeb i oczekiwań naszych odbiorców, jednocześnie odważnie proponujemy im najwyższe standardy europejskie i światowe.
Jesteśmy ambitni.
Dlatego dziś realizujemy ciekawe projekty i mówimy: O! PAKOWANIE JEST SZTUKĄ.
Stawiamy czoła nowym wyzwaniom. Działamy twórczo. Z precyzją i dokładnością.
W każdym wyprodukowanym worku w TORPOL łączymy innowacyjne technologie, ciekawe rozwiązania i ekologię – tworzymy przyszłość opakowań, codziennie jesteśmy o krok dalej i wyznaczamy nowe trendy.
W produkcji opieramy się na rozwoju każdego etapu: parku maszyn, czterech linii produkcyjnych, działań laboratoryjnych. Wdrażamy innowacyjne technologie i najnowsze rozwiązania. Na przemyślanej zmianie każdego etapu produkcji opieramy nasze najlepsze rozwiązania, które oddajemy klientom.
TORPOL to najwyższa jakość. Taka jakość, którą potwierdzają wypracowane certyfikaty – BRC GS oraz ISO 9000 : 2015. To emblemat wysokich standardów, po które sięgamy.
Nieustannie ewoluujemy i odpowiadamy na nowe potrzeby klientów i produktów.
Od ponad 30 lat jesteśmy dla naszych klientów i od ponad 30 lat tworzymy jakość w branży opakowań.

Jesteśmy EKO

Sztuka opakowania w XXI wieku jest jednocześnie ekscytującą szansą i wyzwaniem o globalnym zasięgu. Ekoświadomość TORPOL doprowadziła nas do zrównoważonego rozwoju.

Nasza proekologiczna działalność to przede wszystkim sposób w jaki prowadzimy biznes, czyli odpowiedzialnie i ekonomicznie:
– produkcja zgodnie z certyfikatami ekologicznych opakowań,
– świadoma i odpowiednia gospodarka odpadami,
– działania na rzecz wzrostu ekoświadomości naszych klientów czy społeczności lokalnej,
– efektywność energetyczna.

Nasi specjaliści

Firmę TORPOL tworzy zespół ludzi z pasją. Ich zaangażowanie w pracę i codzienny profesjonalizm, wpływają na wysoką jakość naszego produktu. Wiedza i doświadczenie jakie wnoszą, są podstawą tego, że w TORPOL realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty. Zespół w TORPOL zawsze jest „dla klienta”. Odpowiada na pytania, rozwiązuje problemy, szuka sposobów dobranych do potrzeb „przy kliencie”. Mamy zasady i nimi kierujemy się w codziennej pracy, bo naszą pracę traktujemy z najwyższą starannością.
Jesteśmy firmą, która odważnie podejmuje wyzwania, akceptuje zmiany i wprowadza innowacje w branży opakowań. Możemy to wszystko oddawać naszym klientom dzięki ludziom specjalistom, technologom, o których wiedzę się opieramy. Ich doświadczenie, chęć pracy i pasja są kołem zamachowym naszej produkcji. W Torpol wiemy, że jakość opakowań i oparta jest między innymi o jakość współpracy między działami, klientami, po prostu między ludźmi.

Laboratorium OPAKOWAŃ

W TORPOL nieustannie inwestujemy w działania badawczo – rozwojowe. Na bieżąco wykonujemy szereg mikrobiologicznych badań w akredytowanych laboratoriach.
Tym samym wzmacniamy krytyczne punkty kontrolne na terenie zakładu produkcyjnego.
Stosujemy procedurę systematycznego wykonywania badań migracji, czym potwierdzamy, że nasze worki są bezpieczne. Nieustannie kontrolujemy parametry wytrzymałościowe, sprawdzając produkty pod kątem: grubości, naprężenia, sił zrywających czy przenikalności.
Korzystamy z nowoczesnych, technologicznych rozwiązań eliminujących zagrożenia czynników zewnętrznych.
Ponadto dbamy o odpowiednie przechowywanie gotowych wyrobów w czystych, suchych magazynach. Fachowo przygotowujemy i zabezpieczamy nasze worki do transportu.
Przy produkcji korzystamy z wiedzy jakie niosą badania, eksperymenty i próby. Tak zdobyta wiedza pomaga pracować nad jakością i ulepszaniem naszych opakowań.
Niezależnie od tego czy mówimy o rozwoju produktu, zmianie procesów, czy dynamice działania dla klienta, nasze laboratoria i badania dbają o bezpieczeństwo i niepodważalną jakość opakowań.

Torpol Producent Worków Papierowych
Historia Firmy Torpol
Torpol Producent Worków Papierowych

Nasza Kadra

Prezes Zarządu

Dariusz Lipski

Dyrektor ds. Rozwoju i Handlu

Monika Lipska

Dyrektor Finansowa

Małgorzata Orzechowska

Główna Księgowa

Joanna Wysocka-Żemajtys

Kierownik Działu Logistyki Produkcji
Ewelina Ajdyn

Grafik

Krzysztof Truszyński

Inżynier Produkcji

Łukasz Stypułkowski

Specjalista ds. Marketingu

Weronika Świderska

Naszą inspiracją są indywidualne potrzeby Twojej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby profilować usługi do konkretnych wymagań i preferencji biznesowych.

Nagrody i wyróżnienia

Wysokie standardy pracy i jakości firmy TORPOL potwierdziły i potwierdzają zdobyte certyfikaty, nagrody i liczne nominacje.
Niezależne wywiadownie cyklicznie zauważają oraz doceniają nasz warsztat, innowacyjne technologie, kreatywność, ale przede wszystkim etyczne, uczciwe i lojalne podejście do biznesu.
Miej pewność, że Twoja firma trafiła w fachowe ręce.

TORPOL jest Laureatem Rankingów Gospodarczych

Wszystkie rankingi oparte są o badania i analizy rynkowe, a ich cel to wskazanie firm, które wyróżniają się na polskim rynku pod względem finansowym, biznesowym i etycznym. TORPOL został nominowany, nagrodzony, lub wyróżniony między innymi w:
– Diamenty Magazynu Forbesa 2020, 2021, 2022

– Gazele Biznesu – magazyn Puls Biznesu
Na liście gościliśmy 4 razy przed rokiem 2010, a potem od 2014 do 2022 roku.

– Gepard Biznesu – Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu:
(2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021)
• Gepard Biznesu – Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2020
• Gepard Biznesu – Tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2018, 2020, 2021
• Gepard Biznesu – Tytuł Efektywna Firma 2020, 2021.

Nagrody dla TORPOL

Liczne nagrody są potwierdzeniem, iż nasza codzienność ukierunkowana na etykę współpracy z interesariuszami, partnerami, pracownikami stanowi jedyny, właściwy kierunek prowadzenia firmy.

1. Nagroda Top Pracodawca Polski Wschodniej 2017 – Wschodni Kongres Gospodarczy – zgłoszenie przez PUP Grajewo
2. Nagroda Dobra Firma 2020 i 2021 w kategorii „NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY PRACODAWCA” – Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
3. Nagroda Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2017 – Przedsiębiorcy.pl
4. Tytuł i Certyfikat Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play 2017, 2018, 2019, 2020, 2021,2022
• Nagroda Specjalna „Debiut Fair Play” 2017
• Nagroda Główna Programu Fair Play 2019
• Nagroda za Szczególną Działalność Proekologiczną Fair Play 2020
• Nagroda za Działalność Innowacyjną Przedsiębiorstwo Fair Play 2021
• Laureat Złotej Statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play 2021
• Certyfikat Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play 2022
• Laureat Brązowej Statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play 2022
5. Nagroda ZŁOTA SETKA ROLNICTWA – STATUETKA ORŁY WPROST 2022.

Nominacje dla TORPOL

1. Nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej 2020 – Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej – zgłoszeni przez Agencję Rynku Rolnego ARR w Białymstoku
2. Nominacja do nagrody Ambasador Innowacyjności 2021 – Międzynarodowe Forum Gospodarcze organizowane przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki
3. Nominacja do tytułu Symbol Innowacyjności 2021 – Monitor Rynkowy
4. Nominacja do nagrody Symbol Jakości Produktów – Tytuł EkoSymbol Jakości 2020 i 2021 – Monitor Rynków
5. Nominacja do Nagrody Głównej Programu Fair Play 2018.

Certyfikaty Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności

TORPOL to marka premium, a jej jakość potwierdzona jest certyfikatami ISO 9001 : 2015 oraz BRCG AA+. Nasze worki papierowe to gwarancja bezpieczeństwa i higieny, które dodatkowo posiadają Atest PZH.

 

Certyfikat ISO 9001:2015 to międzynarodowy standard dla systemów zarządzania jakością. ISO 9001:2015 zawiera szereg wymagań dotyczących planowania, zarządzania procesami, śledzenia wyników, analizy danych oraz ciągłego doskonalenia. Standard ten wymaga również, aby organizacje określały i monitorowały zadowolenie klientów oraz podejmowały działania w celu poprawy jakości produktów i usług. Ten typ certyfikacji to przypieczętowanie międzynarodowych standardów w firmie.


Certyfikat ? BRCGS for Packaging Materials to standard, który jest niezwykle istotny dla producentów żywności, ponieważ gwarantuje najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo w zakresie produkcji materiałów i opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Certyfikat BRCGS jest potwierdzeniem zgodności w zakresie zarządzania zagrożeniami, ryzykiem, higieną, bezpieczeństwem produktu oraz systemami jakości.


Certyfikat Jakości Zdrowotnej PZH? – wydany przez Państwowy Instytut Zdrowia Publicznego. Atest PZH potwierdza, iż poszczególny produkt jest zgodny z obowiązującymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa i w żaden sposób nie wpływa na zdrowie ludzi i środowisko naturalne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Powered by WpChatPlugins