POZOSTAJEMY WIERNI SWOJEJ MISJI JAKO PARTNERA W DRODZE DO SUKCESU SWOICH KLIENTÓW

W dążeniu do doskonałości i podnoszenia standardów jakości, odnieśliśmy kolejny sukces. Potwierdziliśmy skuteczność systemu zarządzania jakością na audycie weryfikującym zgodność z wymaganiami normy ISO 9001:2015, przeprowadzonym przez renomowaną jednostkę certyfikującą DNV.

DNV

 „Możecie pisać o sobie w samych superlatywach” – powiedział rewident firmy certyfikującej, tym samym podkreślając wysoki poziom osiągnięty przez TORPOL.

Ten komentarz stanowi uznanie dla naszych pracowników, którzy z pasją i zaangażowaniem pracują nad zapewnieniem najwyższych, międzynarodowych standardów jakości. Ale to nie wszystko! Poza potwierdzeniem skuteczności jakościowej, audyt weryfikacyjny wskazał również możliwości do dalszego rozwoju.

Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania, które pozwolą nam jeszcze bardziej podnieść efektywność naszej działalności. Wszystko to według naszej strategii biznesowej, która opiera się na zasadzie wzajemnych korzyści. Dbamy o interesy naszych klientów z taką samą troską, jak o własne.”, podkreśla Dariusz Lipski Prezes Zarządu TORPOL

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Powered by WpChatPlugins