Na Szlaku Doskonałości Druku - Historii Ciąg Dalszy

DO 5 MAJA NIE WIEDZIELIŚMY, CZY SIĘ UDA…

Droga do doskonałości nigdy nie jest łatwa. Zawsze wymaga poświęcenia i wiary w powodzenie. Znamy to doskonale, bo od ponad 30 lat podążamy tą drogą.

Nasza ścieżka do sukcesu była pełna wyzwań, ale właśnie te trudności uczyniły nas silniejszymi oraz bardziej zdeterminowanymi. Za sobą mamy wiele kroków milowych i ważnych osiągnięć, także w dziedzinie fleksografii.

Nasza historia o perfekcji druku i personalizacji zaczęła się w 2010 roku, gdy nasz park maszynowy poszerzyliśmy o urządzenie nowoczesnej generacji – sześciokolorową, wielkoformatową drukarnię wyposażoną w centralny cylinder. Od tamtej pory wykonujemy doskonałej jakości nadruki, dostosowując je do konkretnych potrzeb klientów.

Pasja, poświęcenie, dbałość o najmniejsze detale, śledzenie trendów branżowych oraz bycie liderem w kreowaniu nowych standardów jakości zaprowadziły nas do nominacji w konkursie Excellence in Flexography Awards 2024.

Teraz, gdy gala finałowa wydarzenia jest już za nami, możemy z dumą ogłosić, że praca konkursowa TORPOL zdobyła ZŁOTY MEDAL w kategorii Wide Web/Screen/Coated paper. Kapituła konkursu opisała naszą pracę jako złożoną, dobrze wykonaną, z bogatą czernią i czystością druku.

Ale czy wspinaczka na szczyt byłaby możliwa bez odpowiedniego wsparcia? Nasz sukces nie byłby możliwy bez ekspertyzy oraz zaangażowania całego zespołu graficznego i drukarzy, ani bez partnerstwa z firmą Chespa Sp. zo.o. Ich synergia pozwoliła na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i innowacyjnych rozwiązań, co w efekcie zaowocowało doskonałym nadrukiem i zdobyciem złotej nagrody.

Sukces to nie koniec drogi, ale początek nowego etapu. Nasza historia doskonałości jest wciąż pisana. Z determinacją i partnerstwem, które już udowodniło swoją skuteczność, jesteśmy gotowi na nowe inspirujące wyzwania.

praca konkursowa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Powered by WpChatPlugins