AKTUALNOŚCI FORUM MLECZARSKIE

Firma TORPOL uhonorowana prestiżowym Godłem "Teraz Polska" za worki papierowe dla branży spożywczej.

TORPOL dołączył do elitarnego grona 22 nagrodzonych firm w 33. edycji Konkursu “Teraz Polska”. Konkurs organizowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego ma na celu wyróżnienie najlepszych polskich produktów, usług i innowacji. Kapituła konkursu składa się z 26 uznanych autorytetów z różnych dziedzin, powoływanych przez Fundatorów oraz Patrona Honorowego. Dlatego proces oceny jest obiektywny i niezależny, co podkreśla prestiż i wiarygodność Godła „Teraz Polska”. 

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 29 maja br. w Rezydencji Prezydenta RP Belweder, gdzie zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta, Minister Piotr Ćwik, wręczył laureatom prezydencki dyplom oraz list gratulacyjny. W liście gratulacyjnym Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej podkreślił znaczenie osiągnięć laureatów Godła „Teraz Polska”, ich innowacyjność, jakość i niezawodność. List został odczytany podczas finałowej gali w Filharmonii Narodowej.
Godło "Teraz Polska" jest symbolem jakości i wiarygodności, a fakt, że możemy posługiwać się tym wyróżnieniem, umacnia naszą pozycję jako niezawodnego partnera biznesowego. To dla nas ogromna motywacja do dalszego rozwoju, innowacji i doskonalenia naszych produktów. Otrzymanie Godła "Teraz Polska" jest dla nas potwierdzeniem, że jesteśmy na właściwej ścieżce, a nasze zaangażowanie przynosi pozytywne rezultaty.

Torpol Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 5
19-230 Szczuczyn
Podlaskie voivodeship, Poland, Polska

Subscribe to the Newsletter:

Sign up for our newsletter today to receive updates on new products, events and special offers. We respect your privacy. Your information is safe.

Social Network:

© 2023 Torpol sp. z o.o. All Rights Reserved.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Powered by WpChatPlugins